Ga naar content
Terug

Vacature: Vakbekwaam Hovenier Onderhoud

Ben jij onze nieuwe collega? Solliciteer nu en laat ons die groene vingers zien!

Leafs

VAKBEKWAAM HOVENIER ONDERHOUD


Kom groeien bij Feenstra!

Ben jij een ervaren hovenier in onderhoud met een passie voor de natuur en een hart voor duurzaamheid? Zoek je een werkomgeving waar je creativiteit en zelfstandigheid gewaardeerd worden? Dan is Feenstra tuinaanleg & Onderhoud op zoek naar jou!


Over Ons

Wij zijn een dynamisch hoveniersbedrijf met een persoonlijke en ongedwongen aanpak. Met een team van 15 enthousiaste collega's werken we aan diverse projecten, variërend van de groene ruimtes bij Landal en Careander tot de kleine en middelgrote particuliere tuinen. Onze focus ligt op goede communicatie, samenwerking, en een representatieve en punctuele werkwijze.


Wat wij bieden

* Een marktconform salaris volgens CAO.
* Uitstekende opleidings- en doorgroeimogelijkheden.
* Een veelzijdige baan met een gevarieerd takenpakket.
* Een collegiale en ondersteunende werkomgeving.Functie-eisen

* Een afgeronde hoveniersopleiding niveau 3.
* In bezit van rijbewijs B+E.
* Kennis van ecologisch/duurzaam tuinieren is een pluspunt.
* Een teamspeler die ook zelfstandig uitstekend functioneert.
* Leidinggevend vermogen.
* Creatief, representatief en een gedreven en gepassioneerde werkhouding.
* Oog voor duurzaamheid in alle aspecten van je werk.

 

Ben jij de vakbekwame hovenier die ons team komt versterken? Stuur dan je CV en motivatiebrief naar [email protected]. We kijken uit naar je reactie!

 

-------------------------------------------------------------------------

Bekijk al onze vacatures    

ENTHOUSIAST GEWORDEN?

En wil je deel uitmaken van ons team? Stuur dan jouw sollicitatiebrief en CV naar [email protected]. Laat ons weten waarom jij de perfecte aanvulling bent voor Feenstra Tuinaanleg & Onderhoud en hoe jouw liefde voor tuinen en natuur onze visie kan versterken.

Stuur je sollicitatie
Binnen 2 werkdagen wordt er contact met je opgenomen

Lees ook deze nieuwsberichten